piątek, 19 sierpnia 2011

Witamy Was chlebem i solą...

Kochani,

W imieniu swoim i Sabiny chciałabym Was gorąco przywitać w miejscu, które już od dłuższego czasu stało pod wielkim znakiem zapytania. Organizacja wymian książkowych wiąże się z nie lada wyzwaniem. Oprócz samego uczestnictwa w niej organizatorzy mają za zadanie koordynować całość przedsięwzięcia i przypilnować, by wszystko poszło zgodnie z planem. Zawsze podziwiałam osoby podejmujące się tego zadania – ich cierpliwość i determinacje, które niejednokrotnie były wystawiane na próbę. Niezmiernie miło mi jest z tego powodu, iż Sabina zgodziła się przyjąć mnie pod swoje skrzydła i w czwartej edycji wymiany „Z książką przy kominku” będę miała okazję pomóc jej w tym niezwykle odpowiedzialnym projekcie. Obie mamy nadzieję, że organizowana przez nas akcja – tak jak i trzy poprzednie – cieszyć się będzie równie dużą popularnością. W chwili obecnej jesteśmy już na etapie ostatecznych poprawek i już niedługo wszystko powinno ruszyć pełną parą. Prosimy więc Was o dokładne zapoznanie się z regulaminami wymiany i kilkukrotne przemyślenie tego, czy aby na pewno podołacie obowiązującym terminom. Wolałybyśmy uniknąć przykrych niespodzianek i w tym celu właśnie zdecydowałyśmy się zaostrzyć  zasady, które będą wiązać się z wysyłką paczek. Zgłoszenia do wzięcia udziału w wymianie będziemy przyjmować tylko i wyłącznie w kolejnym poście, który zostanie opublikowany w niedługim czasie przez Sabinkę. Miejmy nadzieję, że całe przedsięwzięcie będzie stanowić dla nas wszystkich doskonałą zabawę, którą będziemy pamiętać jeszcze przez długi czas. Tego Wam i sobie z całego serca życzymy :)

Z tego miejsca chciałybyśmy serdecznie podziękować Katarzynie Michalak za wykonanie prześlicznego nagłówka. Będzie nam on towarzyszył przez całość trwania akcji i jesteśmy święcie przekonane, iż nie jednemu z uczestników przyniesie ogromną ilość szczęścia. Dziękujemy bardzo ;*


Pozdrawiamy serdecznie,
Sabinka z Leną

12 komentarzy:

 1. Ale się cieszę, że będzie wymianka ;)
  Pędzę wszystko oblukać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Eeee... Myślałam, że będzie straszniej ;) Regulamin jest zrozumiały i czytelny ;) Zaraz poinformuje u siebie na blogu, że wymianka będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę, Wewcęta, malutki udział w tak zacnej inicjatywie - ja zawsze. Zaraz załączę link na swojej fb.

  Życzę dużo radości z wymianki!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kejt Em jest multi po prostu :)
  Fajna inicjatywa - lecę poczytać regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 5. @ Bujaczku - oczywiście, że zmiany są niewielkie, jednak moim zdaniem były one bardzo potrzebne :)

  @Kejt Em - jeszcze raz dziękujemy :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Regulamin łatwy, przystępny i możliwy do wykonania :). Zabawę czas zacząć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To ja już czekam na ten post co się można w nim zgłaszać:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ech... aż mi się płakać zachciało na ten kwiecień. Nic to, będę zmuszona poczekać do jakiejś innej akcji :(
  Ale inicjatywa wspaniała! :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. No to super,że wymianka się odbędzie...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. ja również tym razem wezmę udział tylko niech się post pojawi... A tak dzisiaj o wymiance myślałam...

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajnie, że powstał taki blog!!! Regulamin z zasadami przyjęty!!! Teraz tylko czekam na odpowiedni post aby się zapisać!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Już się cieszę na wymiankę :) lecę czytać regulamin.

  OdpowiedzUsuń