czwartek, 1 grudnia 2011

Wybuchowa przesyłka od Nyx

Przesyłkę i ja otrzymałam. W dniu dzisiejszym tuż przed 8 rano Pan kurier obudził mnie, ale mu wybaczam bo przesyłkę miał wyjątkową.  Nie tylko wyjątkową a wybuchową. Justyna postanowiła zrobić mi niespodziankę i paczuszkę wypełniła konfetti.  Pomysł boski bo nie tylko mnie obudził to spowodował, że dzień miałam iście fantastyczny :)

Książki dla całej rodziny, za co Justynie dziękuję. Coś dla mamy coś dla moich chłopaków a książka z żartami najbardziej przypadła mojemu małżonkowi (dziecku nr 3).
Za słodycze powinnam Justynę udusić bo ja ciągle na diecie jestem a tutaj tyle dobroci. Podzieliłam szybko by nie kusiło mnie za bardzo :)
Przepraszam za zdjęcia ale chwilowo nie mam czym ich robić. Starszy syn ukradł jeden baton i magnez na lodówkę więc na zdjęciach ich niema.

O zakładkach muszę jeszcze wspomnieć bo są cudowne, takich narożnych jeszcze nie miałam i powiem szczerze nie wiem jak się je robi. Otrzymałam dwie, jedna zimowa a druga jesienna. Niestety zdjęcia mizerne ale uwierzcie mi zakładki są boskie.

Justyno bardzo bardzo dziękuję, sprawiłaś mi wielką radość


Organizatorkom bardzo bardzo dziękuję :) Jesteście wielkie, tyle pracy w tą wymiankę włożyłyście. Wielki szacun.  Już piszę się na kolejną wymiankę :)

3 komentarze:

 1. Fajne te zakładki takie inne w sensie pozytywnym ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mama na to confetti kręciła nosem i powiedziała, że to wygląda, jakbym włożyła kupę śmieci do koperty ;) A ja mam jakiś taki głupi zwyczaj, że jak wysyłam list, czy paczkę to dodaję do niej cekiny/confetti/suszone płatki róż... takie barwne cosie na poprawę humoru ;)

  Za słodycze proszę nie dusić, ja naprawdę nie chciałam kusić! (nawet rym mi wyszedł!)

  O, to "Dożarte żarty" znalazły starszego amatora! Nie dziwię się - naprawdę są śmieszne ;)

  A zakładki robi się bardzo prosto... Niech no ja znajdę filmik... Ha! Znalazłam! Po dobrych 5 minutach, ale jest! Proszę: http://www.youtube.com/watch?v=WIiua5YAVmQ .

  OdpowiedzUsuń
 3. zakładki bardzo fajne, wszystkie części "Karolka" czyta się bardzo fajnie, mimo, że to dla młodszych szkrabów..

  OdpowiedzUsuń